Holland Park 1

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Kuchnia Holland Park to połączenie unowocześnionej klasyki, zaawansowanej technologii oraz międzynarodowego stylu. Łączy stare z nowym, klasykę z nowoczesnością, mat z błyskiem, prostotę z elegancją, najnowsze technologie z tradycją ręcznej pracy. Możliwość tworzenia projektów opartych o ten model daje nieograniczone możliwości kreacji wnętrz o ponadczasowej estetyce. Umiejętne połączenie sztuki stolarskiej, globalnego life stylowego design oraz zaawansowanej technologii tworzy niepowtarzalną kompozycję. Holland Park to kuchnia dla koneserów dobrego smaku.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Holland Park 2
Holland Park 3
Holland Park 4
Holland Park 5
Holland Park 8
Holland Park detal 2 Holland Park detal 1
Holland Park detal 3

Ręczne malowanie ze smugą pędzla to autorski rodzaj wykończenia Fabryki Wnętrz. Sprawia, że nasze meble nabierają dodatkowej szlachetności i niepowtarzalności. Precyzja w każdym detalu, angielskie uchwyty i zawiasy. Wnętrza szuflad wykonane z selekcjonowanego forniru dębowego wybarwianego na szlachetny odcień brązu idealnie koresponduje z głębokim odcieniem niebieskiego - kolorem wyspy. 

Holland Park detal c Holland Park detal a
Holland Park detal 6
Holland Park detal 4 Holland Park detal 5
Holland Park 10
Holland Park detal okap Holland Park detal okap1
Ręcznie kuta obudowa okapu, dodatkowo patynowana i szczotkowana stanowi luksusowe rozwiązanie i element, który nadaje wnętrzu wyjątkowości.
Holland Park detal b Holland Park detal d

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem